KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Kaligrafier 8836281

nr 883 6281

Kaligrafier

2 st. Arabiska, 1900-tal, 33x23 + 23x23

måndag 24 mars 2014
kl 20:40:42